Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo

Przykład 2

Firma z branży energetycznej
 
Wyzwanie
Rozwijanie kultury organizacyjnej zespole pracowników produkcji w spółce po restrukturyzacji
 
Rozwiązanie
W ramach corocznych spotkań kierownictwa spółki z załogą realizujemy szkolenia, których celem jest przygotowanie pracowników na trudne sytuacje, które potencjalnie mogą wystąpić w zakładzie. Poruszamy wiele tematów związanych z ratownictwem, bhp, bezpieczeństwem przeciwpożarowym, regułami zachowań w sytuacji ataku terrorystycznego. Szkolenia te oprócz waloru edukacyjnego są atrakcyjną platformą dla budowania zespołu i doskonalenia komunikacji.
 
Efekty
Dzięki możliwości wieloletniej pracy wspólnie z klientem obserwujemy zmianę świadomości ludzi, wzrost zainteresowania sprawami firmy i Wiedzy na temat tego, co dzieje się w firmie. Pracownicy mają większą świadomość tego, jak sytuacja firmy wpływa na ich sytuację jako pracowników i silniej identyfikują sie z zakładem. Cykliczność działań utrwala zmianę kultury, która - ze swej natury - postępuje powoli.

Biuro ›
GM Solutions sp. z o.o.
02-647 Warszawa,
ul. Tagore 3 lok. 27
+ 48 502 196 376
biuro małpa gms.edu.pl

 

Dane rejestrowe ›
GM Solutions sp. z o.o.
31-044 Kraków,
ul. Grodzka 42/1
KRS: 0000268821
NIP: 676-233-49-49
Regon: 120360553
Kapitał zak.: 50 000 PLN

 

facebook linkedin goldenline